W co zaopatrzyć wesele?

Mobilny bar na wesele zdobywa duże uznanie wśród gości. To także wygoda dla samych nowożeńców, którym odpada obowiązek dostawiania w trakcie zabawy butelek z alkoholem na stoły. Estetyczny barek z kranikami jest wielką atrakcją na dużych i małych biesiadach. Dzięki niemu na sali panuje wesoły nastrój, a na stołach można ustawić więcej smacznych dostawek, ciast i owoców lub dekoracji kwiatowych.

Jaki uatrakcyjnić kącik z alkoholem na weselu?

Na weselach coraz mniej jest osób pijących mocne trunki. Częściej serwuje się więc smakowe alkohole zamiast czystej wódki. Mobilny bar na wesele ku temu sprzyja, a jego prostota i drewniana konstrukcja nadaje balom wyjątkowości.

Bar mobilny wyposażony jest w beczki lub balony z alkoholem, które są ukryte pod drewnianym blatem. Barek można postawić w takim miejscu sali, by goście łatwo mogli do niego podejść i się obsłużyć.

Alkohol nalewa się prosto z kranu do podstawionych kieliszków, kufli, szklanek. Samoobsługa w takim wydaniu jest dla gości bardzo atrakcyjna. Dodaje bowiem rytuałowi picia kameralności i swobody.

Co przygotować dla gości niepijących alkoholu?

Dzięki uniwersalnym weselnym mobilnym barom możemy urządzić kącik w westernowym stylu nie tylko dla osób lubiących mocne trunki. W ruchomym barze możemy bowiem zamontować butle z napojami gazowanymi i sokami.

Nalewanie picia prosto z kraników jest bardzo wygodne. Obsłużą się przy takim barze także dzieci, którym ciężko było podnosić dwulitrowe butelki z lemoniadą, stojące na stołach. Nie muszą się już obawiać, że butelka im się wymsknie z rąk i rozleją całą jej zawartość na obrus i podłogę.

Czy piwem można raczyć gości weselnych?

Piwo jest bardzo lubianym trunkiem wśród kobiet i mężczyzn. Wielokrotnie okazywało się, że goście weselni woleli ten typ alkoholu niż wódkę, drinki i wino. Zatem warto postarać się także o beczkę z markowym piwem dla tej grupy gości.

Zawsze w knajpkach piwnych to barman nalewa piwo do szklanic i kufli. Na weselu przy barze „na kółkach” smakosze piwa będą mogli sami nalewać sobie ten trunek. Samoobsługa w takich sytuacjach staje się dużą zabawą, a złocisty płyn z pianką smakuje jeszcze wyborniej.

Jak uatrakcyjnić wieczór kawalerski lub panieński?

Barek mobilny we własnym domu przez całą noc to z pewnością niecodzienny widok, wywołujący bardzo ekscytujący nastrój. Wieczór kawalerski i panieński z takim meblem będzie zatem niesłychanie atrakcyjny.

Młodzież uwielbia się bawić i wprowadzać nowości do swych spotkań. Drewniany stół ze ścianką i kranikami, z których płynie nie woda, tylko same smaczne napoje:

– soki owocowe,
– drinki alkoholowe,
– mleko kokosowe (lub inne)
– likiery,
– whisky,
– piwo itp.,

będzie wspominany przez wszystkich świętujących koniec swawoli jeszcze długo, długo po imprezie.

Be the first to comment on "W co zaopatrzyć wesele?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*